News

Kalendarze- który najlepiej wybrać?

wrzesień 13, 2017

Początki polskiego druku sięgają połowy XV wieku. Pierwszy kalendarz powstał w 1474 roku. Dzisiejszy rynek poligraficzny jest niesamowicie rozwinięty.

Nasza agencja reklamowa skupia się głównie na projektowaniu graficznym oraz druku wielu materiałów reklamowych w tym kalendarzy. Trzeba przyznać, że z każdym rokiem jesteśmy pod dużym wrażeniem naszych realizacji!

Jakie są rodzaje kalendarzy?

Podział tych produktów jest bardzo obfity, możemy je pogrupować na:

1. Kalendarze jednodzielne

2. Kalendarze trójdzielne

3. Kalendarze biurkowe

4. Kalendarze listkowe

5. Kalendarze plakatowe B1, A1, A2, A3

6. Kalendarze wieloplanszowe, spiralowe

7. Biuwary, planner

8. Kalendarze książkowe – biznesowe

Wybór jest duży!

Jakie rodzaje kalendarzy zatem wybrać?

Kalendarz listkowy ma zastosowanie bardzo uniwersalne, można go schować do portfela lub kieszeni. Jest z nami w każdej potrzebie 🙂

Kalendarz plakatowy tak samo jak jednodzielny i trójdzielny znakomicie ozdabia wnętrze pomieszczeń biurowych czy domowego gabinetu.

Kalendarz biurowy, jak sama nazwa wskazuje przeznaczony jest do umieszczenia go na biurku, najlepiej w pracy. Łatwo zaplanować kolejne spotkanie biznesowe mając go pod ręką.

Wieloplanszowy, czy spiralowy kalendarz umila nam każdy miesiąc inną grafiką, którą możemy indywidualnie zaprojektować do każdego miesiąca.

Bulwary świetnie sprawdzają się na biurku w każdym biurze. Z łatwością zaplanujesz każdy dzień mając go pod ręką.

Z kolei kalendarz książkowy-biznesowy ułatwi życie każdemu pracownikowi.

Projekty graficzne, zdjęcia jakie mogą znaleźć się na kalendarzach są kwestią indywidualną, mogą być dowolne.  Kalendarze to bardzo przydatny i praktyczny gadżet firmowy, ale i świetny pomysł na prezent noworoczny.

Zapraszamy!

Każdego wyzwania się podejmiemy, a rok 2018 będzie wyśmienity!

News

Fotografia reklamowa

sierpień 9, 2017

Chcesz skutecznie promować się w mediach społecznościowych?

Chcesz, aby Twój produkt był zauważony?

Właściwie sfotografowany produkt ma możliwość zaistnienia na każdym portalu społecznościowym i nie tylko!

Fotografia reklamowa jest formą atrakcyjnego zaprezentowania produktu pomagająca wzbudzić większe zainteresowanie wśród klientów oraz poprawia komunikację biznesową.

Wysoka jakość zdjęć dzięki profesjonalnemu sprzętowi, pobudza wyobraźnię, pozwalając podjąć świadomą decyzję o zakupie produktu.

Fotografie przygotowujemy w dowolnym rozmiarze i formacie cyfrowym zgodnie z wymaganiami określonymi przez klienta.

Jakość naszych prac pozwala na wykorzystanie ich w różnego rodzaju materiałach drukowanych: bilbordach, katalogach, gazetach, ulotkach jak również na portalach i w sklepach internetowych.

Przygotowaliśmy wiele sesji zdjęciowych produktów w naszym studio jak również u klienta, w sklepie czy biurze. Wykonujemy także sesje w plenerze. Fotografujemy obiekty, budynki, lokale. Zajmujemy się również sesją portretową i biznesową.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do wymagań  i niestandardowych pomysłów klientów.

Zapraszamy!

News

WOLBROMSKA 3

lipiec 17, 2017

Kilka miesięcy temu mieliśmy przyjemność współpracować z developerem luksusowego apartamentu we Wrocławiu. Nasza współpraca rozpoczęła się od stworzenie logotypu, który miał być jednocześnie nazwą budynku oraz ulicy na której powstaje małymi krokami apartament. Połączenie złotej litery „W” wraz z numerami adresu inwestycji „3” tworzy wspólny minimalistyczny kształt, który na pewno zostanie na długo zapamiętany. Po zaprojektowaniu logo, stworzyliśmy System Identyfikacji Wizualnej (SIW), w którego skład wchodził opis logo, stopka e:mailowa klienta, papier firmowy oraz wizytówki.

Głównym celem naszej współpracy było zaprojektowanie strony internetowej, która miała za zadanie podniesienie sprzedaży mieszkań oraz rozpoznawalności apartamentu na wrocławskim rynku. Projekt wizualny strony www został oparty na SIW klienta. W celu lepszego zobrazowania położenia apartamentu zaprojektowaliśmy również indywidualną mapkę ze schematem ukazującym zalety lokalizacji. Wyzwaniem było jednak przeniesienie dwunastu rzutów architektonicznych mieszkań i poziomów od architekta apartamentu do internetu w formie możliwej do pobrania dla potencjalnego przyszłego klienta.

Całość można obejrzeć na stronie pod adresem: www.wolbromska3.pl

Już niebawem będziemy mieli okazję podziwiać ten piękny apartament w centrum Wrocławia. Na tę chwilę zapraszamy do podziwiania projektów naszych tablic billboardowych na mieście oraz rezerwowania mieszkań na stronie www – im szybciej tym lepiej 🙂

Zapraszamy!

News

NAKLEJKA ANAMORFICZNA DLA ZOO WROCŁAW

lipiec 3, 2017

Jedna z naszych najlepszych realizacji zeszłego tygodnia!

Jako jedyna agencja reklamowa podjęliśmy się zaprojektowania, i montażu naklejki anamorficznej dla naszego wrocławskiego ZOO. Naklejkę można oglądać na wrocławskim lotnisku, przy tablicy przylotów od połowy czerwca. Ma ona na celu zachęcać turystów do odwiedzenia Afrykarium.

Naklejki anamorficzne są iluzjami optycznymi tworzonymi na ulicy. Obrazy wydają się zniekształcone dopóki nie oglądniemy ich pod specjanym kątem, lub zrobimy zdjęcie. Takie naklejki są świetnym przykładem reklamy ambientowej.

Chcieliśmy by naklejka była realistyczna, a zarazem bardzo ciekawa i przyciągała wzrok przechodniów. Poniżej jeden z wstępny szkiców.

Układ i kształt „przepaści” musieliśmy zmieścić w kwadracie 2×2 m. Niestety ograniczenia technologiczne nie pozwalają na wydruk w jednym kawałku i naklejka jest łączona. Wykonaliśmy próbę wydruku, aby sprawdzić czy uzyskaliśmy odpowiednią jakość druku i głębie obrazu.

Samo klejenie przebiegło bardzo sprawnie, naklejka podłogowa dokładnie przykleiła się do podłoża na lotnisku.

Końcowy efekt możemy zobaczyć na zdjęciach poniżej, jednakże to nie to samo co efekt w rzeczywistości!

Przyjedź na lotnisko – naklejki są po obu stronach wyjścia z sali przylotów i zrób sobie zdjęcie z rekinem, a zabłyśniesz z internecie. Zapraszamy!

 

ul. Gwiaździsta 8 lokal 8

53-413 Wrocław

tel./fax (71) 79 361 81