#logo #visualidentification #branding # wayfinding #packaging #website #ui/ux design #marketing strategy #photography #webdesign #digitalpainting # animation #interactive #offset #cmyk #printing #jobvacancies #socialmedia #design #graphic #art #advertisingagency #portfolio

#logo #visualidentification #branding # wayfinding #packaging #website #ui/ux design #marketing strategy #photography #webdesign #digitalpainting # animation #interactive #offset #cmyk #printing #jobvacancies #socialmedia #design #graphic #art #advertisingagency #portfolio

scott-graham-5fNmWej4tAA-unsplash

Agencja Reklamowa Foxmedia

scott-graham-5fNmWej4tAA-unsplash

#advertising agency

#agencja reklamowa
#design

Agencja Reklamowa Foxmedia. Oferujemy outsourcingowe usługi graficzne dla firm, wydawnictw, agencji reklamowych i klientów indywidualnych w zakresie projektowania reklam (kreacji), składu i łamania magazynów, gazet, książek, folderów, katalogów, ulotek, plakatów.

Projektujemy katalogi, logotypy, identyfikacje wizualną, strony www i reklamy internetowe. Wykonujemy pełne systemy identyfikacji wizualnej (Corporate Identity) firm i instytucji tworząc księgę standardów zawierającą min. logo, kolorystykę, liternictwo oraz zasady zastosowania.

Agencja Reklamowa Foxmedia

Nasze usługi można podzielić na kategorie:

Strategia marketingowa, czyli:

 • analiza rynku i produktu planowanie kampanii reklamowej opracowanie strategi marketingowej wybór i zakup mediów produkcja i realizacja zaplanowanej kampanii.
 • Analizujemy dokładnie i wnikliwie każdy segment działania Twojego przedsiębiorstwa, dzięki temu dobieramy najbardziej odpowiednie środki przekazu.
 • Strategia jest jednym z najważniejszych elementów funkcjonowania firmy.
 • Wymyślenie działania, taktyczne podejście często decyduje o sukcesie firmy. Naszym celem jest zaprojektowanie Państwa sukcesu i zadbanie o każdy szczegół, by w późniejszym etapie wszystkie propozycje móc wdrożyć i kontrolować ich faktyczny przebieg.

Kreacja wizerunku i marki

Komunikacja wizualna to podstawy istnienia świadomości każdego przedsiębiorstwa. Jeśli chcemy stworzyć markę, która będzie rozpoznawalna, lubiana i dobrze kojarzona powinniśmy skorzystać z profesjonalnej kreacji. Nasza firma oferuje właśnie taką wizualizację. Jako firma typu full service, jesteśmy wstanie zagwarantować najlepszą obsługę. Kreujemy wizualne elementy firmy czyli elementy bez których firma w XXI w. może być jedynie szarą, jedną z tysięcy innych takich samych. Dzięki FOXmedia zauważą Cię!

Projektowanie graficzne

Materiały firmowe, reklamowe system identyfikacji wizualnej CI, raporty roczne, wydawnictwa reklama zewnętrzna i wewnętrzna projektowanie opakowań. Zajmujemy się zleceniami każdego typu.

Dzięki temu nie boimy się przyjąć żadnego zlecenia. Zarówno składanie katalogów, projektowanie graficzne na potrzeby internetu czy inne podobne elementy. Jesteśmy agencją działającą na terenie Wrocławia, jednak naszymi klientami są firmy z całej Polski. Skutecznie i terminowo wykonamy dla Ciebie projekt graficzny.

Projektowanie graficzne jest jednym z elementów składającym się na powodzenie projektu. Projekcja plakatu czy baneru musi być wyrazista, wyróżniająca się. Pamiętajmy, że dziś klient codziennie mija tysiące komunikatów reklamowych. Tylko od nas zależy czy będzie przechodził wokół nich obojętnie.

Design

Systemy informacji miejskiej ekspozytory wzorniki stoiska. Dzięki swojej innowacyjności staramy się zmieniać otaczający nas świat. Kochamy współczesną sztukę, a desing, który tworzymy wyraża nasze myśli. Ekpsozytory, wzorniki – stawiamy na jakość, a design jest elementem wyrażania naszej wieloletniej praktyki. Będąc agencją typu full service dajemy naszym klientom możliwość realizacji całej strategii w jednym miejscu.

DTP

Materiały korporacyjne skład i łamanie magazynów ulotki, foldery, katalogi obróbka zdjęć. Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnych usług z zakresu DTP, realizujemy skutecznie i terminowo. W naszych szeregach zatrudniamy największych profesjonalistów branżowych. Gwarantujemy dobrą jakość w bardzo okazałych cenach. Full service na terenie Wrocławia i okolic, wystarczy, że umówią się Państwo z naszym przedstawicielem handlowym, który najlepiej uporządkuje Państwa potrzeby, a zespół je zrealizuje.

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron systemy zarządzania treścią pozycjonowanie animacje aplikacje internetowe. Od kilku lat tworzymy kompleksowo strony internetowe. Mamy w tym doskonałe kompetencje. Realizujemy kilka projektów miesięcznie, dzięki temu jesteśmy wstanie podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego wyzwania.

Druk

Wielkoformatowy, offsetowy folie okienne, samochodowe bannery, siatki mesh, canvas plakaty, blue back-bilboardy zadruk płyt PCV, laminaty. Jeśli twierdzisz, że jest coś czego nie da się jakościowo wydrukować przyjdź do nas. Podejmujemy się druku, którego nie podjęłaby się żadna inna firma. Od kilku lat poprzez realizację niezliczonych projektów, zdążyliśmy wyspecjalizować się w drukowaniu, nawet bardzo skomplikowanych projektów. Zawsze dbamy o dobro klienta, dlatego materiały z których korzystamy są odporne na warunki atmosferyczne.

Produkcja reklamowa sesje zdjęciowe konstrukcje wielkogabarytowe aplikacja na pojazdach, witrynach montaże reklam, tablic BB roll-up, systemy wystawiennicze. Myślisz o poważnej sesji zdjęciowej na potrzeby reklamowe? Jesteśmy wstanie to wykonać i zrealizować na absolutnie najwyższym poziomie. Tworzymy, produkujemy reklamy przy których nikt nie przejdzie obojętnie.

Produkcja

Reklamy świetlne, litery 3D, systemy informacyjne, oklejanie witryn i pojazdów.

Kaseton reklamowy to jedna z bardziej eleganckich form reklamy zewnętrznej, która podkreśli wizerunek i profesjonalizmy Państwa firmy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne rodzaje kasetonów, począwszy od standardowych kasetonów w profilach aluminiowych po przez kasetony wykonane z plexi i dibondu. Litery 3D to nowoczesna forma reklamy logotypów i napisów przestrzennych podświetlanych jak i nie podświetlanych. Taki rodzaj systemów reklamowych jest trwałym i skutecznym rozwiązaniem, aby wyróżnić swoją firmę. Oklejamy również witryny i pojazdy, taka forma reklamy pozwala na identyfikację firmy i daje nieograniczone możliwości. Dzięki takim rozwiązaniu można wyróżnić swoją firmę wśród konkurencji oraz przeprowadzić wyjątkową kampanie reklamową.

Dobrze wiemy, że tylko profesjonalna reklama pozwoli na rozwinięcie Twoich skrzydeł wśród konkurencji!

Doskonale wiemy czym jest kreatywność i dążymy do tego, by każdy projekt, każdy detal był starannie zaprojektowany. Od kilku lat dbamy o realizację najbardziej wymagających firm w Polsce, także tych z największymi ogólnokrajowymi aspiracjami. Każdemu projektowi, przypisany jest indywidualny opiekun, grafik z bogatym stażem. Daje to pełną gwarancję, że projekty będą wykonywane z największą starannością i terminowo.

Jeśli chcesz wyjść ze swoją ofertą do nowych klientów, zapraszamy do współpracy. Doskonale działamy w segmentach reklamowych, które możesz podziwiać w naszym portfolio. Jako agencja full service nie mamy sobie równych!

Zobacz również:

 1. Jak wizerunek marki wpływa na decyzje zakupowe klientów?
 2. Jak kolory wpływają na decyzje zakupowe klientów?
 3. Jak przyciągnąć klientów za pomocą key visual?
 4. Czym różni się druk offsetowy od cyfrowego?
 5. Jak napisać skuteczny brief dla agencji?
 6. Profesjonalny projekt internetowej strony firmowej
 7. Jak przygotować materiały na nową stronę internetową?
 8. Infografika jako element strategii w marketingu internetowym
 9. Jak stworzyć i co powinna zawierać księga znaku?

 

Agencja Reklamowa Foxmedia

sygnet-pusty@2x
Copyright 2008 - 2022 by Foxmedia
Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie zdjęć, całości lub części serwisu bez zezwolenia zabronione.