branding-selected-numbers

identyfikacja
wizualna
- Celion

Agencja reklamowa Wrocław

Markę celion charakteryzuje profesjonalizm, innowacyjność i energia, ale także wartości rodzinne, tradycja i pasja. celion jest nowoczesną firmą, która z radością tworzy swoje produkty dla całych rodzin.

Materiały reklamowe pokazują odbiorców jako osoby radosne i szczęśliwe. Oddające się swoim pasjom i rozwijające się razem z marką celion.

Group 660
Group 659

Podstawowymi kolorami marki są granatowy oraz różowy. Ta kombinacja kolorów to z jednej strony symbol stabilizacji, profesjonalizmu, innowacyjności i nowoczesności, a z drugiej za sprawą koloru różowego, energia, kreatywność oraz nawiązanie do najmłodszych odbioców produktów wytwarzanych przez marki należące do firmy CELION.

Dopełnieniem do kolorów podstawowych są barwy pastelowe, które rozjaśniają wizerunek dając firmie CELION rodzinny charakter.

prezentacjaCelion_wwwFOX-15

Materiały w mediach społecznościowych pokazują klientów marki celion, którzy są ludźmi z pasją. Ich spotkaniom z rodzinom i przyjaciółmi towarzyszą produkty marek Colian. Materiały mają luźny charakter. Pokazują codzienne sytuacje wypełnione radością i uśmiechem.

Agencja reklamowa Wrocław