Blog updates

Latest news & updates
News

NAKLEJKA ANAMORFICZNA DLA ZOO WROCŁAW

lipiec 3, 2017

Jedna z naszych najlepszych realizacji zeszłego tygodnia!

Jako jedyna agencja reklamowa podjęliśmy się zaprojektowania, i montażu naklejki anamorficznej dla naszego wrocławskiego ZOO. Naklejkę można oglądać na wrocławskim lotnisku, przy tablicy przylotów od połowy czerwca. Ma ona na celu zachęcać turystów do odwiedzenia Afrykarium.

Naklejki anamorficzne są iluzjami optycznymi tworzonymi na ulicy. Obrazy wydają się zniekształcone dopóki nie oglądniemy ich pod specjanym kątem, lub zrobimy zdjęcie. Takie naklejki są świetnym przykładem reklamy ambientowej.

Chcieliśmy by naklejka była realistyczna, a zarazem bardzo ciekawa i przyciągała wzrok przechodniów. Poniżej jeden z wstępny szkiców.

Układ i kształt „przepaści” musieliśmy zmieścić w kwadracie 2×2 m. Niestety ograniczenia technologiczne nie pozwalają na wydruk w jednym kawałku i naklejka jest łączona. Wykonaliśmy próbę wydruku, aby sprawdzić czy uzyskaliśmy odpowiednią jakość druku i głębie obrazu.

Samo klejenie przebiegło bardzo sprawnie, naklejka podłogowa dokładnie przykleiła się do podłoża na lotnisku.

Końcowy efekt możemy zobaczyć na zdjęciach poniżej, jednakże to nie to samo co efekt w rzeczywistości!

Przyjedź na lotnisko – naklejki są po obu stronach wyjścia z sali przylotów i zrób sobie zdjęcie z rekinem, a zabłyśniesz z internecie. Zapraszamy!

 

ul. Gen.T.Kościuszki 130b/11

50-439 Wrocław

tel. (71) 79 361 81