Blog updates

Latest news & updates
News

WIZYTÓWKI

październik 24, 2017

Wizytówki pojawiły się wraz z wynalezieniem papieru w XV w. w Chinach. W europie pojawiły się ok XVIII w. w Niemczech. Na początku był to zazwyczaj prostokątny zapisany treścią kartonik. Teraz mamy już ogromne możliwości i przeróżne efekty w wykończeniu i uszlachetnieniu papieru.

To właśnie ona zaczyna każde spotkanie i reprezentuje nas nie tylko biznesowo, ale i prywatnie. Możemy ją wydrukować w formacie 90x50mm orz 85x55mm, na papierze kreda mat 350g. Jest to tak zwany standard, który prezentujemy poniżej:


 

Do naszej standardowej wizytówki możemy dodać uszlachetnienia: folię mat lub folie soft touch. Zdjęcia niżej tego nie oddają, ale gdy weźmiemy do ręki taki wydruk od razu czuć różnicę.

Dodatkowym smaczkiem do wizytówki uszlachetnionej folią jest dodanie lakieru UV. Podkreśla on kolor i zaznaczony element. Zwraca naszą uwagę na poszczególne szczegóły.

Wizytówki MultiLoft mają kolorowe brzegi i są znacznie grubsze, gramatury sięgają nawet 1950g. Jest to zasługa łączenia ze sobą trzech warstw papieru. Środkowa warstwa papieru jest zazwyczaj barwiona masie, ale zewnętrzny papier to kreda mat. W tym przypadku możemy miksować papier i kolory dowolnie.

Na koniec najbardziej nietypowe i oryginalne wizytówki. Tu spełniamy życzenia klientów i realizujemy każdy Wasz pomysł 🙂

ul. Gen.T.Kościuszki 130b/11

50-439 Wrocław

tel. (71) 79 361 81