Blog updates

Latest news & updates
News

Wystrój Twojego biura – Twoją wizytówką!

styczeń 24, 2018

Biuro zawsze będzie miejscem pracy pracowników, którzy sumiennie wykonują swoje obowiązki. Jest to też przestrzeń spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami. Biuro przekazuje ważny komunikat nie tylko dla naszych partnerów biznesowych, ale i pracowników. Właśnie ta przestrzeń jest odbiciem kultury organizacyjnej danej firmy. Komunikuje idee, wartości i czym firma się zajmuje. Nasi klienci już, od jakiegoś czasu zwracają na to coraz większą uwagę, a my pomagamy im realizować ich założenia.

Każdemu pracownikowi będzie się o wiele lepiej pracować, gdy otaczająca go przestrzeń będzie inspirująca i innowacyjna. Widzący jasno określony cel, jaki przyświeca organizacji i jej założenia, wpłynie to pozytywnie na ich pracę. Zadowolony pracownik to najlepsza wizytówka firmy, a to będzie miało ogromny wpływ na jakość obsługi potencjalnych klientów. A on na pewno doceni sposób prezentacji Waszych wartości.

Dbając o pozytywny przekaz firmy często decydują się na aranżację przestrzeni w pomieszczeniu socjalnym, jakim jest kuchnia/ jadalnia. Królują tu piękne krajobrazy od gór po morze i pustynie. Często też jest prezentowana historia firmy oraz produkty/ nagrody, jednak nie jest to zawsze pokazane w jednoznaczny sposób. Nasza agencja oferuje kompleksową obsługę, od projektu graficznego po druk i montaż materiałów reklamowo-biurowych. Poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji.

ul. Gen.T.Kościuszki 130b/11

50-439 Wrocław

tel. (71) 79 361 81