FOXmedia tworzy dla Ciebie praktyczne , kreatywne i przemyślane rozwiązania dzięki którym sprzedaż Twoich produktów i usług wzrośnie. Wyróżnia nas kompleksowość oferty i nieszablonowe podejście do każdego zlecenia. Współpracując z nami możesz mieć pewność, że zajmiemy się wszystkim, aby umocnić Twoją markę na rynku.

Oferujemy outsourcingowe usługi graficzne dla firm, wydawnictw, korporacji i klientów indywidualnych w zakresie projektowania reklam (kreacji), składu i łamania magazynów, gazet, książek, folderów, katalogów, ulotek, plakatów.
Doskonale wiemy czym jest kreatywność i dążymy do tego, by każdy projekt, każdy detal był starannie zaprojektowany. Od kilku lat dbamy o realizację najbardziej wymagających firm w Polsce, także tych z największymi ogólnokrajowymi aspiracjami. Każdemu projektowi, przypisany jest indywidualny opiekun – account, oraz grafik z bogatym stażem. Daje to pełną gwarancję, że projekty będą wykonywane z największą starannością i terminowo.

Jeśli chcesz wyjść ze swoją ofertą do nowych klientów, zapraszamy do współpracy. Doskonale działamy w segmentach reklamowych, które możesz podziwiać w naszym portfolio. Jako agencja full service nie mamy sobie równych!

Sprawnie i profesjonalnie stworzymy koncepcję dopasowaną do Twoich wymagań a następnie precyzyjnie ją zrealizujemy. Posiadamy umiejętność trafnego diagnozowania potrzeb. Doradzamy rzetelnie, co skutkuje oszczędnościami naszych Klientów. Jednocześnie, w każdej sytuacji priorytetem jest dla nas wysoka jakość.

Projektujemy katalogi, logotypy, identyfikacje wizualną, strony www i reklamy internetowe. Wykonujemy pełne systemy identyfikacji wizualnej (Corporate Identity) firm i instytucji tworząc księgę standardów zawierającą min. logo, kolorystykę, liternictwo oraz zasady zastosowania.

W naszej ofercie znajdują się między innymi usługi z zakresu planowania strategi marketingowej, projektowania graficznego oraz produkcji i montażu różnego rodzaju reklam. FOXmedia to sprawdzony i stabilny zespół.

Dzięki temu, że obsługujemy duże i małe firmy wiemy, że potrafimy sprostać każdym wymaganiom.

FOXmedia. Zauważą Cię!

KLIENCI

Zobacz dla kogo pracowaliśmy
LC-Corp9-465x220

PARTNERZY

Zobacz z kim współpracujemy

ZAUFALI NAM

Logo-FCP

ul. Gen.T.Kościuszki 130b/11

50-439 Wrocław

tel. (71) 79 361 81